دکوراسیون خانگی با ترکیب فوق العاده‌ای گلدان های فلزی

گلدان-فلزی-گلابتون

دکوراسیون داخلی با ترکیب فوق العاده‌ای از طراوت گیاهان گلدان فلزی

گلدان فلزی همه ما معمولا برای خرید انواع گلدان به سراغ زیباترین آنها با سایز مناسب شان می رویم و همان را می خریم؛ اما شاید بد نباشد به این نکته توجه کنیم که مسئله به این سادگی ها هم نیست!

در اینستاگرام گلابتون ما را دنبال کنید.

راهنمای خرید گلدان فلزی

دکوراسیون خانگی با ترکیب فوق العاده‌ای از طراوت گیاهان گلدانی، از جمله جذاب ترین و گیراترین انواع دکوراسیون است و هرگز از رونق نمی‌افتد.

گلدان-شیک-فانتزی(1)
گلدان-شیک-فانتزی(۱)

حضور در فضایی سرسبز و با طراوت، روحیه مثبت ایجاد می‌کند و به عنوان درمان بسیاری از بیماری‌ها مانند افسردگی شناخته می‌شود. اما در این میان گلدان‌ها نیز نقش بسیار مهمی در زیبایی، سلامت و هماهنگی گیاهان با دکوراسیون دارند. گلدان‌ها باید ظاهر زیبایی بخشی برای گیاه داشته باشند. این دقیقا مانند استفاده لباس مناسب برای یک مهمانی خاص است. در ساخت گلدان از مواد مختلفی چون سفال، شیشه، پلاستیک، فلز، سیمان و چوب استفاده می‌شود. در میان این موارد، فلزات ظاهر بسیار مدرن و خاصی به گیاهان می‌دهند. بنابراین، انتخاب جذابی برای بسیاری از پرورش دهندگان گل‌های آپارتمانی هستند.

دکوراسیون مدرن با خرید گلدان فلزی

گلدان فلزی انتخاب غیر معمولی است و نمای منحصر به فردی در داخل منزل ایجاد می‌کند. از گلدان‌های رومیزی کوچک گرفته تا گلدان‌های بزرگ کف، یکی از جذاب ترین انتخاب‌ها می‌تواند گلدان با جنس فلزی باشد. از آنجایی که روند کار با فلز بسیار متفاوت با خاک رس و امثال آن است، طرح‌های خاصی را در طیف وسیعی از اشکال و اندازه‌ها در میان گلدان‌های فلزی مشاهده می‌کنیم.

گلدان-فلزی-پایه-دار
گلدان-فلزی-پایه-دار

این گلدان ها گلدان‌ها دارای ویژگی‌هایی هستند که معمولا در انواع دیگر گلدان نادر است. سطوح گلدان‌ها با جنس فلزی می‌تواند براق، صیقل داده، رنگ شده و غیره باشد. شکل گلدان به مواد اولیه ساخت آن نیز بستگی دارد. گلدان فلزی می‌تواند از جنس استیل، مس، قلع یا آلومینیوم باشد. بسیاری از گلدان‌های فلزی، نقش برجسته یا حکاکی شده‌اند که ظرافت و زیبایی هنرمندانه‌ای به آن می‌افزاید.

فلزات به دفعات قابل استفاده هستند و از فلزات بلااستفاده قدیمی نیز می‌توان برای ساخت گلدان کمک گرفت. با این روش می‌توانید به سلامتی محیط زیست هم کمک کنید. اما دقت داشته باشید که این نوع استفاده از وسایل آنتیک، دکوراسیون شما را تغییر می‌دهد. بنابراین بهتر است برای دکوراسیون‌های مدرن از طرح‌های غیر معمول استفاده کنید و طرح‌های آنتیک را برای خانه‌های سنتی نگه دارید.

, , , , , , ,
Share:


ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − دوازده =