فیکوس مثلثی ابلق و نگهداری آن

همه چیز دربار فیکوس مثلثی ابلق و نگهداری آن

فیکوس مثلثی ابلق به دلیل شاخ و برگ خیره کننده خود خریداری می شوند و برگ آنها بسیار دیدنی هستند! برگهای این رقم دارای رگه های سبز عمیق بر روی زمینه سفید است.

اگر به اندازه من گیاهان فیکوس را دوست دارید ، جدیدترین عضو مجموعه گیاهان خانگی فیکوس مثلثی ابلق را محو خواهید کرد.

در اینستاگرام گلابتون ما را دنبال کنید.

به آن فیکوس مثلثی ابلق می گویند ، و اگر از من بپرسی ، یکی از جالبترین گیاهان موجود در بازار است.

به این دلیل که این زیبایی مراقبت آسان ، مقداری برگ سبز و کرم مانند مثلث را نشان می دهد که در بالای ساقه های جمع و جور سفت نگه داشته می شوند. من همچنین این واقعیت را دوست دارم که گیاه فوق العاده سختی است که می تواند کمی بیشتر از سایر اعضای خانواده فیکوس سو abuse استفاده کند. Ficus triangularis ‘Variegata’ یک پرورش دهنده نسبتاً کند است که در نهایت به ۴ فوت قد می رسد.

فیکوس ابلق
فیکوس ابلق

نگهداری و مراقبت از فیکوس مثلثی ابلق:

نور:

فیکوس مثلثی ابلق نقطه ای را با نور غیر مستقیم روشن ترجیح می دهد. در حقیقت ، هرچه نور روشن تر باشد ، گیاه تا زمانی که آن را در معرض آفتاب مستقیم قرار ندهید ، شادتر خواهد بود. فقط اطمینان حاصل کنید که آن را از مجاری گرما یا خنک کننده ای که ممکن است روی گیاه بوزد دور نگه دارید و زودتر خشک شود. هرچه نور روشن تر باشد ، تنوع شاخ و برگ جدید بهتر خواهد بود.

فیکوس مثلثی ابلق
فیکوس مثلثی ابلق

آبیاری فیکوس مثلثی ابلق:

هر زمان که خاک در اثر لمس خشک شد ، گیاه خود را آبیاری کنید. این گیاه خوش تیپ پای خیس را دوست ندارد بنابراین از انگشت خود استفاده کنید تا قبل از ارائه رطوبت از خشک شدن کامل خاک اطمینان حاصل کنید.

کاملاً آب دهید و سپس بگذارید گیاه قبل از نوشیدنی دیگر دوباره خشک شود. فیکوس مثلثی ابلق نیز در شرایط مرطوب رشد می کند ، بنابراین اگر خانه شما هوای خشک دارد ، ممکن است فکر کنید که گیاه خود را در یک سینی پر از سنگریزه با آب قرار دهید. به این ترتیب ، با تبخیر آب ، بلافاصله سطح رطوبت اطراف گیاه شما افزایش می یابد. اطمینان حاصل کنید که گلدان درست بالای آب قرار دارد ، نه در آن.

من می توانم به یک میلیون روش استفاده از این گیاه شگفت انگیز فکر کنم. یک میز بالای صفحه را با یک نمونه تزئین کنید یا یک درب ورودی یا ورودی را با یک جفت از این فیکوس های مراقبت آسان تزئین کنید.

همچنین در اتاق خواب روشن ، حمام یا آشپزخانه بسیار عالی به نظر می رسند. حتی می توانید از آنها در تابستان به عنوان گیاه هیجان انگیز در یک ظرف بزرگ گل پر استفاده کنید. فقط بخاطر داشته باشید که فیکوس مثلثی ابلق یک گیاه گرمسیری است که دمای زیر ۵۰ درجه فارنهایت را تحمل نمی کند. اگر از این گیاه در فضای باز استفاده می کنید ، قبل از خنک شدن هوا در پاییز ، آن را به خانه منتقل کنید.

, , , , , , , ,
Share:


ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − دو =