کالاته آ ستاره سفید به زیبایی می درخشد

نگهداری و مراقبت از گیاه کالاته آ ستاره سفید

گیاهان کالاته آ ستاره سفید به دلیل شاخ و برگ خیره کننده خود خریداری می شوند و برگ آنها بسیار دیدنی هستند! برگهای این رقم دارای رگه های سبز عمیق بر روی زمینه سفید است که با صورتی ملایم برافروخته شده است. قسمت زیرین برگها نیز رنگ صورتی تیره تری دارد. از آنجا که برگها کاملاً محکم و دور از گیاه قرار دارند ، این امر به نشان دادن الگوی و رنگ آمیزی فوق العاده هر برگ کمک می کند.

در اینستاگرام گلابتون ما را دنبال کنید.

نگهداری و مراقبت از گیاه کالاته آ ستاره سفید

نور غیر مستقیم روشن:

کالاته آ ستاره سفید قرار گرفتن در یک نقطه روشن ، الگوی برگهای من را حفظ می کند اما مراقب باشید که من را در معرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار ندهید. در طبیعت من در جنگل های زیرزمینی زندگی می کنم که در سایه مخلوط رشد می کنند.

آبیاری منظم و رطوبت بالا:

کالاته آ ستاره سفید: من عاشق رطوبت هستم و دوست دارم خاکم کمی مرطوب باشد اما خیس نشود. اجازه دهید لایه بالایی خاک من بین آبیاری خشک شود. هنگام آبیاری منتظر بمانید تا آب گلدان بیرون بیاید اما ریشه های من را در آب نگذارید. من عاشق یک مه آلود خوب هستم که هفته ای دو بار در تابستان برگزار شود یا چرا من را در یک دستشویی مرطوب ظاهر نکنم.

کالاته ا ستاره سفید
کالاته ا ستاره سفید

نکات مراقبت:

رطوبت با من کلیدی است! اگر برگهای من(کالاته آ ستاره سفید) در اکثر موارد لبه ها ترد به نظر می رسند ، این به دلیل رطوبت کم یا زیر آبیاری است. چرا رژیم آبیاری و غبارآلودگی شما بالا نمی رود. اگر در لبه های برگ هایم زرد شده و لنگ می شوم ، این معمولاً به دلیل آب زیاد است. چیزی که باید مراقب آن باشید!

لطفاً در زمستان من را از پیش نویس های سرد یا بخاری دور نگه دارید!

اگر متوجه شوید که یکی از نوک برگهای من در لبه زرد شده است ، مخصوصاً برگهای پیرتر من ، ممکن است آب لوله کشی باشد. اگر قبل از آبیاری کلر و فلوراید ، یک قوطی آب شیر را بگذارید یک شب بماند. برگهای زرد قدیمی من را بردارید تا رشد و سلامت من رشد کند. اگر فقط کمی از برگ من قهوه ای یا زرد است ، می توانید با یک قیچی تیز یا قیچی هرس آن را به دقت مرتب کنید.

Bright indirect light
Bright indirect light

اگر متوجه گرد و غبار روی برگهای من شدید ، به آرامی با یک پارچه مرطوب و تمیز من را پاک کنید. لطفا از هیچ نوع محصول تمیز کننده ای استفاده نکنید که طعم آن را دوست ندارم!

, , , , , , , , ,
Share:


ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =