گلدان با بطری نوشابه

گلدان با بطری نوشابه

ساخت کاردستی با بطری نوشابه از جمله فعالیت هایی است که با تنوع زیاد انجام می شود و به راحتی و با کمی ابتکار با بطری های نوشابه می توان کاردستی های زیبا و متنوعی ساخت.

درست کردن گلدان با بطری نوشابه

گلدان با بطری نوشابه در اینستاگرام گلابتون ما را دنبال کنید. یکی از کاربردهای جالب بطری نوشابه، ساخت گلدان است که به شیوه های مختلف انجام می گیرید و می توانید در آن گل های طبیعی یا مصنوعی قرار دهید و به عنوان گلدان تزیینی از آن استفاده کنید. در صورتی که مایلید رنگ گلدان را تغییر دهید، از انواع اسپری رنگ استفاده کنید.

درست کردن گلدان با بطری نوشابه

ایده های متنوع و جالبی برای ساخت کاردستی با بطری نوشابه وجود دارد که به کمک آن ها می توان وسایل تزیینی مختلف و زیبایی تهیه کرد. در حقیقت سعی داریم با خلاقیت و ابتکار از وسایل دور ریختنی و بدون استفاده کاردستی های زیبا و وسایل جدید بسازیم.

یکی از کاربردهای جالب بطری نوشابه، ساخت گلدان است که به شیوه های مختلف انجام می گیرید و می توانید در آن گل های طبیعی یا مصنوعی قرار دهید و به عنوان گلدان تزیینی از آن استفاده کنید. در صورتی که مایلید رنگ گلدان را تغییر دهید، از انواع اسپری رنگ استفاده کنید.

این کاردستی با بازیافت سی دی و بطری نوشابه درست می شود و می توانید از آن برای تزیین منزل و یا کاشتن گیاه به خوبی استفاده کنید.

وسایل مورد نیاز :

• بطری نوشابه در اندازه دلخواه
• سی دی قدیمی و غیر قابل استفاده
• چسب مایع قوی
• قیچی
• اسپری رنگ طلایی یا نقره ای

روش ساخت گلدان با بطری نوشابه

طرز ساخت:

روش ساخت کاردستی گلدان، ابتدا بطری نوشابه را به دوقسمت تکه کنید.

بعد در بطری نوشابه را بسته و به صورت سر و ته روی سی دی بچسبانید.
بعد از خشک شدن چسب، گلدان را با اسپری رنگ نمایید.

نکته :

اسپری کردن رنگ باید در فضای آزاد و دارای تهویه ی کافی و با پوشاندن سطح زمین با روزنامه های باطله و مشابه آن انجام شود تا باعث پاشیدن رنگ به سطح اطراف نشود.

, ,
Share:


نظرات

یک نظر

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + شش =