گلدان های شیشه ای رنگی زینت بخش خانه شما

تصاویری از گلدان های شیشه ای رنگی

گلدان های شیشه ای رنگی ساخته شده با کیفیت بسیار بالای رنگ می باشد .به جهت رنگهای بسیار جذاب می تواند به محیط منزل جلوه دهد. این گلدان ها دارای کاربردهای متفاوت جهت سلیقه های مختلف می باشد.

در اینستاگرام گلابتون ما را دنبال کنید.

شیشه ها و گلدان ها به عنوان المانی دکوری در دکوراسیون خانه و سایر فضاهای داخلی استفاده می شوند که می توانند با رنگ ها و طراحی های مختلف برای انواع سبک های طراحی داخلی به کار روند و به فضا گرمی و هارمونی بیشتری ببخشند این اکسسوری ها علاوه بر اهدای زیبایی به دکوراسیون می توانند گیاهان و گل های طبیعی و طراوت حاصل از آن ها را به فضا وارد نمایند.

گلدان شیشه ای تزیینی گلابتون
گلدان شیشه ای تزیینی گلابتون

برای تزئین گلدان ها می توانید از رنگ ها و شیشه های رنگی مختلف در طرح ها و ابعاد متفاوت استفاده کنید برای تاثیرات بیشتر استفاده از این اکسسوری ها و ایجاد تنوع بیشتر در فضا می توانید از شیشه های شفاف یا مات و در رنگ های مختلف استفاده کنید و یا ترکیبی از متریال ها و رنگ ها و ابعاد و اشکال متفاوت را در هم آمیزید.

برای انتخاب حتما به مقیاس و اندازه های مناسب توجه کنید و بر اساس نوع طراحی داخلی تم رنگی و سبک گلدان ها را انتخاب نمایید فراموش نکنید پر کاربردترین اکسسوری برای ایجاد نقطه کانونی در دکوراسیون منزل گلدان ها هستند پس با ایده های خلاقانه و قراردادن آنها را در قسمت های مختلف تاثیرات بصری را افزایش دهید می توانید در قفسه ها، کنار میز، بوفه، مبلمان یا حتی در گوشه و کنج ها و روی زمین از گلان ها استفاده کنید و با قرار دادن گیاهان تازه، گلهای رنگارنگ، ساقه های خشک و یا دکوری های کوچک آنها را بیارایید.

Share:


ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 19 =