گلدان های مدرن و جذاب برای منزل

انواع گلدان های مدرن و جذاب برای منزل

شما هم می توانید با کمی خلاقیت زیباترین گلدان های پایه دار را در خانه خود داشته باشید. بله واقعا هیجان انگیز است. دیگر لازم نیست برای خرید گلدان هزینه کنید.این کار نه تنها ظاهری کلاسیک و خاص به گلدان تان می دهد، بلکه به خوبی با دیگر وسایل چوبی خانه تان هم ست می شود! ساخت این گلدان ساده را در یک بعد از ظهر تمام خواهید کرد! میزان بلندی پایه ها را بر اساس سایز و شکل گیاه و گلدان تان تعیین کنید، و بعد آن را در ۴ مرحله کوتاه بسازید!

در اینستاگرام گلابتون ما را دنبال کنید.

پایه های گلدان را طلایی کنید و منتظر درخشیدن آنها در خانه تان باشید!یک گل یا گیاه زیبا نیاز به گلدانی شیک دارد و همینطور گلدان شیک نیز نیازمند جا گلدانی ایستاده لوکس و باکلاس است تا نهایت تاثیر گذاری در دکوراسیون خانه را داشته باشد. خوب از آنجایی که مکان های کمی برای بررسی و مشاهده طرح های جدید و بروز استند یا جا گلدانی در بازار وجود دارد، اینترنت فرصت مناسبی برای آشنایی با طرح های متنوعی است که به تازگی طراحی و تولید شده اند. در این مطلب عکس هایی از جدیدترین و زیباترین مدل های جا گلدانی ایستاده گرد آوری شده تا عزیزانی که قصد خرید چنین وسایلی را دارند با نمونه هایی مناسب برای الهام گیری آشنا شوند.

مدل هایی که در ادامه مشاهده خواهید کرد هم برای فضای بیرون مناسب هستند و هم برای فضا داخل، ضمنا بغیر از خانه می شود در اداره یا محیط کار نیز از آنها استفاده کرد. برخی طرحی سرامیکی دارند و برخی دیگر فلزی و چوبی اند. خوبی این مدل ها این است که تقریبا همه آنها را می شود همانند یک اثر هنری مثل یک مجسمه ایستاده در دکور خانه بنمایش گذاشت. تنها چیزی که برای کامل شدن طرح نیاز دارید یک گیاه با طراوت زیباست تا همگی باغچه امروزی داخل منزلتان را تحسین کنند.

منبع: www.delgarm.com

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Share:


نظرات

یک نظر

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =